YAKAMOZ OTEL

Gökçeada’nın taşlarıyla örülmüş harika bir taş yapıdan meydana gelen konaklama adresimizde tüm kışın ve işin yoğunluğundan oluşan yorgunluğunuzu atarak rahatlama olanağına sahip olmak istemez misiniz? Hele birde yöresel lezzetler işin içine girdimi of! Böyle bir tatil imkânını kim istemez ki. Şimdi artık herkes bilinçaltındakileri yatıştırmak ve doğal tedavi ve stresten uzak kalmak adına bu yerleri kaçırmıyorlar.

Yukarı Kaleköy diye adlandırılan alanda yani Güneşin Türkiye’de en son battığı noktada denizle dans eden bu muhteşem manzaralı otelimiz adını gece olduğunda karşıda oluşan parlak ve muhteşem bir görüntü saçan Gökçeada’nın yakamozlarından almıştır. Hafızanızda bambaşka bir tatil tasarlıyorsanız hiç durmayın hele ki bu manzaraları odanızda ya da terasta bir şeyler dinleyerek ve içerek görmek istiyorsanız mutlaka bizim mekânımıza uğramalısınız. Ve misafirliğinizin tadını çıkarmalınız.

Bahsettiğimiz Tesis Gökçeada’nın Yukarı Kaleköy güzergâhında bulunup Kuzu Limanına 12 km mesafededir.  Şehir merkezine olan mesafe ise 4km.  21 oda bulunan tesisinde 53 yatak kapasitesi olup, Odalarında yazları için klima, televizyon. Genelde yanınıza almayı unuttuğunuz saç kurutma makinesi ve her daim rahatlıkla duşunuzu alabileceğiniz 24 saat sıcak su,  minibar – Gardrop mevcuttur.

Odaların hepsi güzel manzaraları keşfetmenizi sağlayacak olan balkona sahip olup, siz değerli misafirlerimiz tıpkı Rum köylerinin Gökçeada’yı tepeden izlediği gibi sizde o gururla bakacaksınız bu yörenin manzarasına.

*Açık büfe kahvaltı hizmeti sunan ve sabahınızın daha dinç ve enerjik geçmesini sağlayan Ala Carte Restoranında köyün en güzel ürünlerinden pişirilen ve hazırlanan yemekleri tadabilirsiniz. Barbuke, Deniz ürünleri kalamar, ahtapot, karides ve Gökçeada’da yetişen organik otların ağırlıklı olduğu mezelerin tadına bakma fırsatını kaçırmamalısınız.

            * Adanın belki de en güzel sohbetlerini yapma imkanı bulabileceğiniz bu alanda fiyatlarda oldukça cazip fiyatta 20 tane odası bulunan bu alanda Toplamda 50 kişiyi ağırlayabildiğimiz otelimizde Odalar 2 kişilik, 3 kişilik  4 kişilik olup kahvaltı dahil olan fiyatlar ise genelde şöyledir.1  kişilik 100 TL, 2 kişilik 150 TL, 3 kişilik 180 TL’dir.  Fiyatlar 15mayıs ve 15 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Burada restorandan yararlanmak isteyenler için mutlaka rezervasyon yaptırmaları şarttır çünkü yer kalmayabilir.

NOT: HAFTA SONU TEK GECELİK KALMAK İÇİN YAPACAĞINIZ REZERVASYONA ONAY VERİLMEMEKTEDİR.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir