Uğurlu Apart Otel

Gökçeada’daki Apart otel ve Pansiyonlar arasına 2014 yılında bir yenisi daha eklenerek sizlere hizmet verebilmek için açılmış bulunmaktadır.  Gökçeada’ya geldiğinizde ailenizle ve sevdiğiniz arkadaşlarınızla geldiğiniz vazgeçemediğiniz yeni güzergâhınız!

Burada yararlanabileceğiniz hizmetler:

*Burada konaklamanın en güzel ve avantajlı tarafı ince altın sarısı kumsalların varlığı ve Uğurlu Sahillerine çok yakın olmasıdır. Aynı zamanda Gizli Liman’ında denize girip suyun tadını çıkararak keyif yapmaktır.

Uğurlu Apart Hotel

*Gökçeada’nın güneyine doğru ziyaret gerçekleştirmek isteyen ve oraları da keşif sahası içine alan müşterilerimizin Türkiye’nin en batı noktası olan İnce Burundan güneşin batışının en son şeklini izleme ve o manzaraya karşı fotoğraf çekilme fırsatları vardır. Gelin hep beraber güneşin batışını izlemenin tadını çıkarın. Güneşin batışı ve doğuşu burada başka güzel izleme olanaklarından sonuna kadar yararlanın.

*Öylece yürüyüp gitmeyin bu alandan. Gökçeada kuzuları neden bu kadar lezzetli hiç düşündünüz mü? Çünkü dağlarda tepelerde yetişen doğal kekikle beslenmeleri onlara özel olma özelliği katmaktadır. Sizde bu dağlarda tepelerde hem doğa yürüyüşü yapıp hem de kekik toplayabilirsiniz. Yorulduysanız neden apart otelin terasında veya balkonunda dibek kahvesi içmiyor sunuz?

 * Hemen Uğurlu Köyü giriş güzergâhında bulunan yeni bina, çok güzel manzaraların çerçevesine ışık tutan balkonlara sahip olmasının yanında geniş açıdan manzara yakalama olanağını da sahipsiniz. Ayaklarınızı uzatarak dinlenebilirsiniz. Adaya karşı yüksek konumu ve deniz ile doğa manzaralarının birleştiği alanlarda inşa edilmiş olan bu bina da doya doya nefes alabileceksiniz. O boğucu havaların aksine size bu yaşamı bahşedene şükredeceksiniz. Her odanın kendine özgü bir stili ve manzarası vardır. Apartların oda düzeni 1+1 şeklinde ve en fazla 6 kişi kalabilme olanağına sahiptir.  

Uğurlu Apart Hotel

* Yeni döşenmiş ve tertemiz görüntüsüyle terasta bulunma fırsatı da sağlayan bu işletme yerinde kredi kartı geçersizdir. Plajlar civarında bulunması sizin için başka avantajdır. Odalarında ayrıca televizyon, internet ve mutfak bulmanız doğaldır.

* Araçlarınızı güvenle park edebileceğiniz alanlar mevcuttur.

Dileriz enfes bir tatil geçirirsiniz hem bünyeniz hem ruhunuz için bol bol besleyici ürünler tüketin. Saygılar…

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir