Sörf Eğitim Oteli

Rahmetli olan halk ozanlarımızdan biri şöyle söylerdi “Hopdeyi Koca Kızım Hop Deyive/ Şalvarını Topleyivede koşuve” bu kadar güzel bir şive kullanıp bu heyecanı böyle dile getiren bir sanatçı daha da gelmez. Öncelikle Özay gönlüme saygılar diyerek, Aydıncık’ta bulunan Gökçeada Su Sporları Turizm Merkezi’ne gelmeniz için sizlere böyle çağrıda bulunuyoruz neden mi? Çünkü Gökçeada’ya ister ziyaret ister ticaret amaçlı gelen tüm misafirlerin gezip görüp fırsatlarından yararlanması gereken bir tesis olduğu kesindir.  

Sörf Eğitim Oteli Görünüşü

*Altın sarısı tertemiz kumsalın üzerine inşa edilmiş olan ve Gökçeada kültürü ile yoğrulmuş olan doğaya saygının en üst düzeyde olduğu bir mimari anlayışa sahiptir.  Doğal dokusuna hiç dokunulmadan Gökçeada taşlarından toplanıp örülen taş duvarlar bu tesisi muhteşem yapan diğer unsurlardandır.

*Gökçeada Su Sporları Turizm Merkezi tüm insanların rahatlıkla girip çıkabileceği açık bir tesistir. Bu sahada rüzgâr sörfü ve kite sörfü özel derslerinin yanında isteğe göre sörf malzemeleri kiralanarak talep eden sporculara da burada konaklama hizmeti veriliyor.

*Sörf Eğitim Otelinde Su Sporları Merkezi’nin 2 km mesafe uzunluğunda kocaman bir kumsala sahiptir.  Buranın mükemmel manzaralı hemen sahil kenarına kurulmuş sahil kafesi vardır. Burası burada bulunan her misafire hizmet vermektedir. Deniz ürünleri ve tazecik etlerden oluşan bir menüye sahip restoranları da mevcuttur.  Aynı zamanda Ada’nın organik mahsulleriyle çeşitlendirilmiş kahvaltı hizmeti ayrıca takdir görmesi gereken bir olgudur.

Sörf Eğitim Oteli

*Su Sporları Turizm Merkezinin çevresinde görülmeye değer o kadar harika manzaralar vardır ki buralardan kopamazsınız. Biraz daha modern bir hayata kayan geceleri meşhurdur. loş ve huzur dolu mekan birden dans edilen egzotik bir gece kulübüne dönüşebilir. Tüm çılgın ruhlu insanlar burada toplanmıştır.  Ya da 200 300 kişiyi ağırlayacak derecede bir konferans düzenlendiğini görebilirsiniz. Buranın farkı da değişken yapılı olmasıdır. İşleve takılmayan Ada’nın gözdesi, kafa nereye o oraya…

*Genel olarak tesislerde şu özelliklere sahip hizmetler sunmaktadır: Kahvaltı mevcut ve fiyatın içinde, Kredi Kartı Geçerli, Yüksek sezonda açık, denize sıfır bir alanda, özel plajlara sahip, güzel bir bahçeye sahip, harika lezzetler sunan restoranı, evcil hayvan kabul edilen ve geniş park alanına sahip bir yerdir. Oda Özellikleri: Klima; TV, Mini Buzdolabı, tuvalet banyonun içinde ve sınırsız kullanabileceğiniz İnternet ağı mevcut olan odalarda sizin rahatlığınız düşünülerek hazırlanmıştır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir