Mimoza Apart Otel

Eskiden Rum evlerinde rastladığınız bir düzine insanların toplanıp muhabbet ettiği balkonlu ve avlusu olan evleri bilir misiniz? Öyle bir ortamı özleyenler ve öyle bir balkonda aynı neşeyle sohbet etmek isteyen sizler… Şimdilerde iki insanla bile doğru düzgün konuşulmazken böyle bir sohbete hasret kalan insanların uğrak noktası olan bu yerde hizmetten çok daha fazlaca bir şeyler bulabileceğinize inancım sonsuzdur. Eğer niyetiniz gerçekten Gökçeada’nın ruhunu özümsemek ve bu bakir hayatı merak etmek ve mimoza sürgünü hayatları keşfetmekse, buradaki yaşanmışlıkları yerli halkından öğrenmekse doğru adresiniz Gökçeada mimoza apart otel sizlerin sıcak ve hoş muhabbetiyle villa olan bir yerdir.

Gökçeada Mimoza Hoteli Bahçesi

Yavaş yavaş ilerlediğiniz Gökçeada sokaklarında sizler hemen Aydıncık yolu üzerinde tatlı ve şirin bir eve rastlayabilirsiniz, sırf bahçesine olan merakınızdan girdiğiniz bu evin meğer size ait olabileceğinizi öğrendiniz. Verdiğiniz tepki havalara uçarsınız her halde böyle bir Ada’da mangal yapabileceğiniz harika bir alanınız bahçelerinden taze meyve yiyebileceğiniz ve her yere çok çabuk ulaşabileceğiniz bir eve sahip olmanın fiyatı çok uçuk olmasına rağmen maddi kolaylıklarda sunulan bu saha da olmanın tadını dibine kadar çıkarın. Önce yoldan geldiğiniz için yol yorgunluğunuzu atmak için terasta yeşil ağaçların içinde şöyle bir ayaklarınızı uzatın. Hatta yanına da bir kahve yapıp hoş muhabbete dalabilirsiniz adanın güler yüzlü insanlarıyla. Gökçeada otellerine bakmanıza gerek yok artık. Tam isabet tutturduğunuz bu mekânda rahatlığın kalitenin ve güvenin tadını çıkartın. Ayrıcalıklı olan sizlere ayrıcalıklı hizmetler vermek için bizi arayıp böyle bir eve sahip olabilirsiniz. 2 tane 1+1 şeklinde müstakil olan apart otel huzurun üstüne huzur, rahatlamanın üstüne rahatlık sunacaktır. 1 adet 1+0 müstakil odalarda mevcut olan bu alanda 24 saat sıcak su, banyo tuvalet, uydu televizyon, size ait olacak olan büyük boy buzdolabı, mutfak. Kullanımınıza her daim açık bahçe bulunmaktadır.

Mimoza Hoteli

            Bize bu hizmeti sizlere sunarken hep destek olan müşterilerimizin değerli ve özel hatıralarla buradan ayrılmasını temenni ederiz. Kısacık bir zaman diliminde dahi olsa Mutlu ve huzurlu bir yaşam sizlerin olacaktır. Bu farkındalığınızla sizleri burada ağırlamaktan gurur duyarız.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir