Mavi Su Resort

Gökçeada’nın en görkemli koylarından birinin hemen dibine inşa edilmiş olan Mavi Su Resort Otel, Gökçeada otellerinden en büyük olanı hatta bu düzeyde sınırsız hizmet sunan tek oteldir.  Yıllardır Gökçeada’nın en istikrarlı, en güvenilir bütün enlerin toplandığı bir mekân olarak ün salmış, turizm amaçlı çalışan işletmelerin başında gelmektedir. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti tüm olanaklarını seferber ederek hizmet vermeye devam eden Mavi Su Resort Otel’in restoranını şiddetle tavsiye ediyoruz lezzetli yemekleri hazırlayan usta şefler Ada’nın yemek kültürünü sizlere tattırmayı bir görev bilmektedir. Hele ki Ada’da yetişen süt kuzularından yapılan yemekleri tatmadan bu otelden ayrılmamalısınız. Çocuklu aileler gönül rahatlığıyla çocuklarını bu otele getirebilirler. Güvenilir konforlu ve doğallığın içinde içselleşerek ayakta kalmayı başarmış, modern bir yapıda konaklamak isteyen herkesi bekleyen bir oteldir.  Gelelim bu konaklama alanının konumu ve olanakları nelerdir?

Gökçeada Mavi Resort Otel

*Çınarlıya 25 km uzaklıkta olan ve Uğurlu Köyü’nde limanın hemen dibinde konuşlanmıştır. 330 yatak alanına sahip 30 tane standart oda ve 4 tane de süit odadan oluşan tesiste rahatlıkla denize girebileceğiniz bir plaj bulunmaktadır. Sabah kalktığınızda ve akşam ne zaman isterseniz aşağıya inip hemen kendinizi rahatlamak amacıyla sulara bırakabilirsiniz. Restoranında alakart menünün yanında açık büfe imkânı da sunan otelde oda servisi, havaalanı servisi, otel genelinde kullanabileceğiniz wi-fi internet ağı ve buna benzemez küçüklü büyüklü birçok hizmet sunmaktadır.

* Çok rağbet gören bir yer olmasına rağmen huzurun ve konforun eksilmediği tek oteldir. Mavi Su Resort Otel’ine erken bir zamanda rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Çünkü Yüksek sezon zamanında oldukça kalabalık olacak olan Gökçeada’da en kalabalık alanların başında gelmesinden kaynaklanan nedenlerden dolayı boş alan bulamamanız kadar doğal bir şey yoktur.

Mavi Su Resort

Dışarıda başka bir yere gitmenize yok Gökçeada’da sizin sandığınızın aksine oldukça işlevselliği yüksek olan lüks otellerde mevcuttur. Arayan dermiş muradına ermiş atasözünü unutmadan söyleyelim ki he şeyin burada mevcut olduğunu sinyallerini kapabilin. Mutlu huzurlu ve aktif bir tatil geçirmeniz dileğiyle…

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir