Kastro Konak Hotel

Konumu itibariyle Kaleköy’ün muhteşem bir alanına yapılmış Kastro Konak, adanın yerlilerinden sayılan Bayar ailesine tarafından yapılmış tatlı bir görüntüye sahip,  taş mimarisiyle göze çarpmakta ve gelen misafirleri çekmektedir. Hem yakın manzaralı olan yerlere, hem de plaja yakın olan Gökçeada otelleri arasındadır.

Kastro Konak, bir tık öteye taşıyan özelliği ferah kocaman odalarını olması bölgedeki diğer pansiyonlara göre.  Konak’ta rahatça duşunuzu alacağınız banyo, tuvalet, televizyon, kablosuz net arkadaşlarınızla mekanın güzelliğini paylaşabileceksiniz, öyle sanılanın aksine net olan bir yer.. Mutfak eşyaları ve küçük buzdolabı size yardımcı olacaktır büyük ölçüde. Kastro Konak içerisinde 3 apart, 4 oda barındırıyor. Odalar 1+1 şeklinde tasarlanmış ve hizmete sunulmuştur. Ve her birinin ayrı manzaralara bakan terası yani balkonu mevcuttur.

Ailenizle yaşıyormuşsunuz gibi hissettiren bir yer burası, istediğiniz zamanda istediğiniz menüleri hazırlayan size özel olan yemekler hazırlatabilirsiniz. Tüm Gökçeada konaklama alanlarında olduğu gibi burada organik ve harika bir köy kahvaltısı ve enfes lezzetler bulabileceksiniz. Oda ve apart ücretlerine kahvaltı dahildir. Sonra gezelim görelim dediniz ve Gökçeada yollarında yoruldunuz varayım dinleneyim yerimde dediniz ve döndünüz geldiniz sizi muhteşem bir kahve ve müthiş terasta kahve + manzara keyfi. Daha ne olsun… Bayar ailesi gelen misafirlerinle titiz ve çok hassas davranıyorlar insan burada sürekli onlarla yaşama isteği duyuyor. Bağımlılık yapan bir sohbetleri ve hizmetleri var aman dikkat! Bizden söylemesi. İstanbul veya başka bir şehir değil şöyle dursun adayı tekrar bile gezmek istemezsiniz.

            Kastro konak 2010 yılında hizmete girmiş olmasına rağmen deneyimli bir iş ahlakına sahip olan insanların sıcaklığı sayesinde buraların manzaraları, huzuru bambaşka oluyor. Farklı bir dinlenme ortamı olmasıyla, doğal bir tedavi sayabilirsiniz bunları. Hele hemen köşesine konuşlandırılmış kağnı tekerleri ile yeşil deniz birleşince ötesine yok kalsın diyorsunuz. Bu zaten bana yeter de artar.

NOT: ÇOK YOĞUN TALEP OLDUĞU İÇİN ŞİMDİDEN YERİNİZİ AYIRTIN DERİM. ÇÜNKÜ KASTRO KONAK GERÇEKTEN ÇOK ÖNEMLİ BİR YERLEŞİM NOKTASINDA. ÇOK TA CAZİP FİYATLARI VAR.

.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir