Gökkuşağı Apart

Canınız ne zaman isterse o zaman hemen arabanıza atlayıp gelebileceğiniz nadir mekânlardan bir yer. Burada o kadar çok avantaja sahipsiniz ki zaten Fatma ablanın işlettiği bu yerde her şey tecrübeyle sabitlenmiş, ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda şekillenmiş olan Gökkuşağı apart  otelde 23 apart otel odası, bütün odalarda televizyon, merkezi sistem uydu kanalları ayarlanmış olup, ücretsiz Wi-Fi, sıcak dönemlerde klima, donanımlı mutfak araç ve gereçleri, saç kurutma makinesi ki genelde en çok unutulan bir eşyadır. 

Gökkuşağı Apart

Ve müşterilerin ihtiyaçlarında istediği alanda onlara destek sağlayacak elemanlar mevcuttur. ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Bar bölümünde alkollü ve alkolsüz kokteyller hazırlanmakta ve Gökçeada’ya özgü yerli üretim içkiler de mevcuttur. Arzu ederseniz yani size bağlı olarak fastfood ve vb. alternatif yemek çeşitleri mevcut olan Gökkuşağı Apart, 3 tane 1+1 apart, 1 tane 2+1 apart, 1 tane 3 kişilik odalardan oluşmaktadır.  Apartların içerisinde sizlerin kullanımına açık olan mutfak ve Televizyon bulunmaktadır. Bahçede şömineye öylece bakmıyorsunuz adanın en lezzetli etlerini ızgara yapıp kendinize servis yapıyorsunuz. Mangalın tadına doyum olmayacak burada.

*Gökkuşağı Apart yeni bademli köyünde ilk kurulan pansiyonlardandır. Bu yüzden Fatma Hanım’ın tecrübeleri ve deneyimleri sayesinde, müşteriler buradan memnun ayrılıyor ve nasıl insani ve samimiyetle dolu bir karşılıklı konuşma ilişki içerisine giriyorsa artık, iletişimde son derece olumlu şeyler aktarıyor ve sizleri nasıl memnun edeceğini çok iyi biliyor.

*Hani şu Yeni Bademlinin hemen girişinde sağ tarafta gördüğünüz yörük çadırı diye adlandırılan yemekleri ve deniz ürünlerinin pişirilme tekniğiyle ünlü olan yer  bu ailenin ellerinde yoğrulmuştur. Kaleköy limanında da çok güzel bir çay bahçeleri bulunan bu yerde, kredi kartı geçerli olup, yüksek sezon döneminde de açıktır.

Gökçeada Gökkuşağı Apart

*gökçeada’da müşteriyi memnun etme konusunda bir yer arıyorsanız adresniz bu saha olmalıdır. Sizler umarız en güzel ve mutlu bir şekilde hem tarihi yönden hem insanlık açısından hem kültür açısından buralardan doymuş bir şekilde ayrılırsınız. Umudumuz sizlerin güvenli ve konforlu bir tatil geçirmiş olacağınızdan yanadır. Rezervasyonlar için beni arayabilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir