Gökçeada Kayabalı Otel

Gökçeada merkezinde dünyaca ünlü Rum evlerinin arasına kıvrılıveren sessiz sakin bir sahaya kurulmuş olan Kayabalı Otel, çok yeni olmamakla beraber son yıllarda kurulan otellerdendir. 17 adat süit odasıyla 34 odası olan otel misafirliğe gelen Gökçeada da konaklama hizmeti veriyor. Özenle Gökçeada’nın kendi taşlarıyla örülerek yapılan ve saf Gökçeada’yla uyumlu bir görüntüsü olan otelde sabah kalktığınızda özenle belle ki çok emek verilerek hazırlanmış olan köy kahvaltısı meşhurdur. Tatilcilerin tercih ettikleri burada çalışan insanların sıcakkanlılığı ve hoş sohbetidir. Gökçeada’da ödemeler genellikle peşin alınır ama bu otel bu olanağı sağlayan çok az sayıdaki mekânlardan sadece bir tanesi: Kredi kartı ile ödeme imkânı. Yanında yemyeşil ve manzarası süper olan bir bahçe geniş oturma ve dinlenme,  sevdiğiniz kişiyle hoş muhabbet geçirme alanları aynı zamanda aracı ile gelenlere de otopark imkânı sağlamaktadır.

Kayabalı Hotel Görünüşü

Gökçeada otelleri içinde ada merkezinin en güzel yerine konumlanan otel, ağaç seslerinden kuş cıvıltılarından tam uyumalık, kafayı dinlemelik ve ada şarabı yudumlamalık bir yer. Zaten hem ada insanın sıcaklığını hem de otelin her karışında samimi, güleç yüzlü, hoş sohbetli, inanamayacağınız bir emek var ortada. Rum evlerinin ortasında kalan ve tarihin kuşatması altında kalan bu otelde Kahvaltılar ayrı bir özen gösterilerek hazırlanıyor. Gerçi adanın tüm noktalarında, bu özeni görebilirsiniz.  Şimdi hayal ettiğiniz tatilde adım adım ilerlemeye devam edebilir Gökçeada’nın tüm bakir kalmış yerlerini keşfedebilirsiniz. Sonra yine otelinize gider, 7/ 24 hazır olan sıcak suyunuzla bir duş alırsınız. Toprağa bulanmaktan, adanın suyunda ıslanmaktan, peynir kayalıklarında manzaraya karşı şarap yudumlamaktan korkmayın! Bilin ki arkanızda size destek çıkacak ev sahipleriniz var.

Kayabalı Hotel

Konforlu bir odaya sahip olan bu otelin iç dekoruda süper olmuş. Taştan mimari sadece dış cephede değil odaların farklı duvarlarında da bu taş detayları göze çarpan özellikte. Teknolojiyi, modernliği, doğal yaşamı sadece tek bir odada konsept haline getirerek sizlere sunulmuştur. Ada ruhunu anlayan ve keşfedebilen herkes bu otelin nasıl ince detaylarla örülü olduğunu anlayacaktır.

Gökçeada otelleri arasında ilginç bir yere sahip olan bu otel, siz değerli konuklarını “ağırlamak” için bekliyor.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir