Gökçeada Anemos Hotel

Gökçeada’nın nadir görülen oksijeni bol havası ve doğal görünümüyle, tüm gürültü kirliliklerinden uzak düşlediğiniz bir tatil yapmak için adresiniz Anemos Hotel olsun.  Kaleköy’de diğer Gökçeada otellerinden farklı bir ambiyansı olan otelde superior, standart ve basic şeklinde oda çeşitleri vardır. Ve dileyen istediği oda şeklini seçme şansına sahiptir. Bütün odalarda klima, televizyon, mini buzdolabı kablosuz internet, güvenli eşyalarınızı koyabileceğiniz bir kasa ve oda servisi hizmeti vardır. Odanın içerisi taş mimari ve ilginç tablolarla dizayn edilmiş, aydınlık konforlu ve tertemiz bir oda konseptiyle karşımıza çıkıyor. Tüm bunlar Tutluoğlu bireylerinin Yunan dostlarının aklına uymasıyla ve adada ki şenliklere katılmasıyla başlamış. Adaya görür görmez âşık olan aile, Atinalı yazar Alexandros Massavetas’ın da ortaklığı ile Gökçeada’da kendilerine özgü ve doğaya uygun bir otel açma kararı ile gerçekleşmiş iyi ki de gitmişsiniz diyelim bizde. Çünkü konuklarına tüm fırsatı sunabilen bir Otel. , açık büfe ada kahvaltısı mevsimsel organik sebze ve meyveler ve kekik kullanılarak oluşturulan et yemekleri, adanın kendine özgü domates patlıcan vb. reçelleri daha neler neler hepsi burada mevcut. Lezzet sınırsız, odanın ferahlığı, manzaraları, güvenlik, konfor, neyi ararsanız var, hatta “yok” cümlesinin kurulmadığı bir mekân diyebiliriz.

Anemos Hotel

Anemos Boutique Hotel, otoparkıyla, plajlara yakınlığıyla ve Gökçeada’da altına imza attığı etkinliklerle, farklı organizasyonlarıyla, güzelce eğlenebileceğiniz ada kültürüne ait sesleri duyabileceğiniz barıyla, kendine ait olan yüzme havuzuyla, güler yüzlü çalışanlarıyla orada bambaşka bir dünya keşfediyorsunuz.

Anemos Hotel Restaurant

Peki, bu otelde olanaklar ve aktiviteler nelerdir?

*70 kişilik oturma salonuyla burada toplantılar düzenleyebilir. Ekibinizle yürüteceğiniz çalışmalara kararları burada verebilirsiniz.

*Gökçeada da bisiklet kiralamada yardımcı olan bir ekip size sınırsız bir hizmetin kapılarını aralıyor.

*Kuzu limanınızda feribottan indikten sonra sağa sola bakınmadan sizi alabilir size özel servis hizmeti sunulur.

*Araç kapasitesi 15 olan bir otopark mevcuttur.

*Çamaşır ve ütü servisi vardır ve siz çamaşırlarınızı 1 gün sonunda teslim alabilirsiniz.

*Konuklar bu otelde Gökçeada’ya özgü ve kendi ürettikleri ürünlerin yanında kitap ve otelin bütün duvarlarını süsleyen farklı bir hava katan resimleri temin edebiliyorlar.

“Benim adım Hıdır elimden gelen budur” atasözünü duydunuz mu?  Otel elinden gelebilecek ve yapılabilecek her şeyi yapmış. Gidip, ziyaret edip, hizmetlerinden yararlanmak sizden. Saygılarımla…

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir