Dolphin Apart

Müzeyyen Senar bir şarkısında vuslatın ayrı güzel sen bir ömre bedelsin diye bazı dizeler geçiyordu. Öyle fevkalade bir bahçeye sahip ki Gökçeada otellerini bu yüzden çok seviyoruz zaten içinde bin bir çeşit çiçek ağaç ve koku barındırdığı için. Hele ki bu çiçeklerin arasına Anadolulunun eski zevkleri ve değerli parçaları olan testi kağnı arabaları antik çeşme yapıları konduruldu mu değmeyin keyfinize.

Dolphin Apart

Bu bahçedeki çiçeklerin eşliğinde rahatlıkla kendinizin hazırladığı kahvaltılık ürünleri yiyebilir. Her türlü göstereceğiniz faaliyeti burada gösterebilirsiniz. Her alanda hizmete açık havadar bir mekândır. Böyle bir ortamda konaklamak isteyen ve Dolphin Apart’a yolu düşsün isteyenler için denize 500 metre mesafede olan alandan, Yeni Bademli ‘den limana indiğinizde size yol üstünde göz kırpacak olan sahanın için yer allıyor. Apartta genel olarak öyle çok bir hizmet sunulmamakla beraber sizi kendi özgürlük alanlarınızda kısıtlama işlevinden uzak duruyor. Sadece sizin güvenle ikamet edebileceğiniz fıstık gibi bir ortamın anahtarını size teslim edip sizi sizle ve sevdiklerinizle baş başa bırakıyor. Tabi ki ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda size teknik yönden destek sağlayacak bir ekip mutlaka olacaktır.

*Genel görünüm odalarda 1 oda, 1 açık mutfak,  oturma salonu ve banyo olacak şeklinde tasarlanmıştır. Çok rahat ve konforu en üst düzeyde tutulmuş apartta her şey için bir yol düşünülmüş ve mağdur olmamanız için her türlü hizmet sağlanmıştır. Fırınından buzdolabına, çamaşır makinasından tutun da bulaşık ve tüm küçük büyük mutfak eşyalarına kadar tüm ihtiyaçlarınıza cevap verilmiştir.

*Onun dışında güler yüzlü ve tatlı ev sahipleriniz sizlere her gün dileğiniz doğrultusunda taze deniz ürünleri de bulundurmaktadır. Balık mangal yapabileceğiniz alanlar, Kalamar ve Ahtapot salat ve karides burada deneyebileceğiniz deniz ürünleri arasındadır.

Dolphin Apart Bahçe

*Onun dışında çok acil bir şekilde işiniz çıktı ve çamaşırlarınızı yıkamayı unuttunuz ve tek başınasınız olmasa da olur fark etmez burada çamaşır hizmeti sunulmaktadır 24 saat içerisinde yıkama kurulama ve ütüleme hizmeti verilmektedir.

Kendinize özgü sakin bir ortamda ne fes almak isteyenler için kapımız her daim siz değerli misafirlerimize her zaman açıktır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir