Dimitri Ada Oteli

Gökçeada’nın Rum Köylerinden biri olarak bilinen Bademli köyünde yer alan Dimitri Ada Otel, manzarası sayesinde sevilen otellerden biridir. Yapılan restorasyon çalışmasıyla birlikte tam anlamıyla bir otel haline getirilen Dimitri Ada Oteli manzarasıyla da gelenleri büyülemektedir. Yüksek konumundan dolayı tüm ada görünümüyle de sizleri bekleyen Dimitri Ada Oteli ilk bahar ayları ile birlikte sizlere kapısını açmaktadır.

Adanın eski yapılı binalarından birinde bulunan Dimitri Ada Oteli içindeki eski tarih yapısıyla sizleri Gökçeada’nın tarihine götürecektir.

Dimitri Ada Otel Manzarası

Dimitri Ada Otel Özellikleri

Toplamda 7 oda kapasitesinde bulunan Dimitri Ada Oteli tüm odaları evinizdeki rahatlığa sahip olabileceğiniz konfordadır. İhtiyacınız olan her türlü eşya ile donatılan odalarda çekirdek ailenin kalabileceği yatak bulunmaktadır. Her oda da bulunan balkon sayesinde de manzaranızdan eksik kalmayacaksınız. Bahçesinde bulunan restoranıyla da istediğiniz öğünde yemeğinizi yiyebilirsiniz. Gökçeada otelleri içerisinde oda kahvaltı konseptiyle hizmet veren Dimitri Ada Otel sizleri ilk bahar itibariyle beklemektedir.

Dimitri Otel

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir